جست و جوی پیشرفته
فیلترهای اعمال شده

دسته بندی نتایج

جست و جو در نتایج
محدوده قیمت

  • تومان

  • تومان

رنگ

برند

فقط کالاهای موجود

شخصی‌سازی پیشنهادها !

برای مشاهده پیشنهادهای مناسب خود و همچنین داشتن تجربه بهتر لطفا وارد حساب کاربری شوید.

ورود به آراکو
  • مرتب سازی بر اساس :
صندلی بار

صندلی بار

1,300,000 تومان

محبوبترین های صندلی

بر اساس نظرات شما
  • صندلی بار
    صندلی بار
    1,300,000 تومان

صندلی

صندلی اپن قابلیت های فراوانی از جمله تطبیق با انواع دکوراسیون‌ها، قابل استفاده در جاهای مختلف مثل پشت کانتر آشپزخانه به عنوان صندلی اپن،کانتر پیشخوان به عنوان صندلی تماشاگر یا صندلی کانتر نیز استفاده می‌شود و موجب شیک و خاص شدن محیط خانگی یا اداری می‌شود. 

انواع صندلی آشپزخانه

صندلی کانتر

این نوع صندلی برای کانتر و اپن آشپرخانه‌ های با ارتفاع استاندارد 90 تا 100 سانتی متر طراحی شده‌ اند. بنابر این ارتفاع نشیمن صندلی کانتر باید چیزی در حدود 60 تا 70 سانتی ‌متر باشند.

صندلی بار

این مدل صندلی ارتفاع کمی بیشتر از صندلی کانتر دارد و برای میزهای بار و یا کانترهای دو قسمتی که ارتفاعی حدود 105 سانتی ‌متر دارند، طراحی شده‌ اند. پس ارتفاع صندلی بار به طور تقریبی بین 75 تا 80 متغیر است.

صندلی تماشاگر

صندلی بیننده یا تماشگر جزء صندلی‌ های خاص به حساب می ‌آیند. صندلی تماشاگر با توجه به ارتفاع نشیمن حدود 90 سانتی‌ متر، مناسب فضاهایی مثل کافه‌ ها، رستوران‌ها و سایر محل‌ های تجمع مردم برای تماشای برنامه‌ هاست.

خرید اینترنتی انواع صندلی آشپزخانه از فروشگاه اینترنتی آراکو

فروشگاه اینترنتی آراکو این فرصت را فراهم کرده است تا هم به صورت حضوری و غیر حضوری از انواع محصولات موجود دیدن کنید و یک انتخاب آگاهانه داشته باشید. خرید از آراکو این امکان را فراهم کرده است تا محصولات را بدون واسطه با قیمت مناسب خرید کنید.

 

 

سؤالی دارید؟ 02155271844 i_phone