شیوه پرداخت

شیوه‌های تسویه خرید از فروشگاه آراکو:

1. خرید حضوری از شعب آراکو:

شیوه اول: تسویه درب منزل با کارتخوان

در صورتی که محل سکونت شما در یکی از مناطق تحت پوشش فروشگاه آراکو باشد، شما می‌توانید با پرداخت بخشی از مبلغ خرید خود در زمان ثبت سفارش حضوری، باقی مانده مبلغ خرید خود را درب منزل پرداخت کنید. در حال حاضر، امکان دریافت وجه نقد یا پرداخت از طریق دستگاه کارتخوان در مناطق تحت پوشش فراهم است.

 

شیوه دوم: تسویه در شعب آراکو

در تمامی فروشگاه‌های آراکو، امکان دریافت وجه سفارش به صورت نقد یا از طریق کارتخوان وجود دارد.

2. خرید تلفنی یا از طریق شبکه‌های اجتماعی:

شیوه اول: تسویه درب منزل

در صورتی که خرید خود را از طریق تماس تلفنی یا ارتباط در شبکه‌های اجتماعی انجام دهید، نیز امکان تسویه درب منزل برای مناطق تحت پوشش وجود دارد. در این شیوه نیز مشابه خرید حضوری، محدودیتی برای دریافت وجه نقد یا پرداخت از طریق کارتخوان وجود ندارد.

شیوه دوم: تسویه به صورت اقساطی بدون سود و ضامن (2 ساله)

اگر خرید شما به حدنصاب پرداخت اقساطی رسیده باشد، می‌توانید به راحتی با استفاده از چک یا سفته خرید خود را به صورت اقساط انجام دهید.

شیوه سوم: پرداخت آنلاین وجه از درگاه معتبر بانک ملت (با مجوز انحصاری فعالیت کسب و کار آنلاین)

در این شیوه، مبلغ خرید خود را از طریق سامانه بانکی یا درگاه اختصاصی و امن آراکو انجام دهید و رسید واریزی خود را با کارشناس فروش خود ارسال کنید.

3. خرید آنلاین از طریق وب سایت آراکو:

شیوه اول: تسویه درب منزل بدون بیعانه

در صورتی که خرید خود را به صورت آنلاین از فروشگاه آراکو انجام دهید، می‌توانید بدون پرداخت بیعانه محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید و از طریق کارتخوان یا وجه نقد، مبلغ سفارش خود را پرداخت کنید. در حال حاضر، این روش تنها برای مناطق تحت پوشش قابل اجراست. همچنین، اگر شما در یکی از استان‌های قزوین، استان مرکزی، استان مازندران، استان گیلان، شهر گرمسار، شهر فیروز کوه و کاشان ساکن هستید، می‌توانید با پرداخت 20 درصد بیعانه، کالا را درب منزل تحویل بگیرید و 80 درصد باقی مانده را پس از تحویل پرداخت کنید. در حال حاضر، در سایر شهرها قبل از تحویل، تسویه حساب کامل الزامی می‌باشد و امکان پرداخت در محل وجود ندارد.

شیوه دوم: تسویه بصورت اقساطی بدون سود و ضامن (2 ساله)

همراهان آراکو هیچ محدودیتی از لحاظ روش خرید برای استفاده از شرایط اقساطی نخواهند داشت و حتی در صورت خرید آنلاین نیز می‌توانید به راحتی پرداخت خود را به شیوه اقساطی انجام دهید.

شیوه سوم: واریز به حساب قبل از ارسال محصول

در حال حاضر، این امکان برای مشتریان آراکو وجود دارد که مبلغ خرید خود را بعد از تولید و زمانی که محصول آماده ارسال می‌باشد، پرداخت کنند. در این شیوه، می‌توانید از سامانه بانکی یا درگاه اختصاصی و امن آراکو استفاده کنید.

شیوه چهارم: تسویه آنلاین از درگاه معتبر بانک ملت (با مجوز انحصاری فعالیت کسب و کار آنلاین)

مشتریان آراکو می‌توانند مبلغ خرید خود را از طریق درگاه بانک ملت در زمان ثبت سفارش تسویه کنند.

شیوه پنجم: تسویه با استفاده از ارزهای دیجیتال

در حال حاضر، امکان پرداخت مبلغ خرید تان از آراکو با استفاده از ارزهای دیجیتال امکان‌پذیر است. برای کسب اطلاعات دقیق در رابطه با این روش، با پشتیبانی آراکو تماس حاصل فرمایید.

سؤالی دارید؟ 02155271844 i_phone